Всесві́тній день боротьби́ зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я у світі з ВІЛ-інфекцією живе близько 37 мільйонів людей, серед яких 19,5 мільйонів отримують антивірусне лікування.

Україна залишається регіоном з високим рівнем поширення ВІЛ.  За даними Об’єднаної програми Організації Об’єднаних Націй із ВІЛ/СНІД, близько 244 тисячі українців мають ВІЛ, з них близько 100 тисяч не знають про свою хворобу.

Найчастіше  – у понад 70% випадків – ВІЛ в Україні передається статевим шляхом. Враховуючи цей факт, фахівці рекомендують використовувати презервативи, утримуватись від сексуальних контактів з незнайомими партнерами, а маючи постійного партнера, зберігати вірність.

Вірусом імунодефіциту можна заразитись через кров, тому дуже важливо, щоб для ін’єкцій використовувались лише одноразові стерильні шприци і голки, а інструменти для пірсингу, татуювань, манікюру тощо – стерилізувались.

ВІЛ також передається від матері до дитини під час вагітності, пологів та грудного вигодовування. В цьому випадку лікарі проводять антивірусне лікування матері під час вагітності та пологів, призначають кесарів розтин та рекомендують штучне вигодовування.

ВІЛ та СНІД- це одна з самих глобальних проблем людства, тому цій темі присвячуються конференції та демонстрації щодо СНІДу та його профілактики. Не варто забувати, що ця хвороба смертельна. Але вчені вже знайшли спосіб як затримати цю хворобу.

В бібліотеці коледжу оформлена книжкова виставка «СНІД - рана людства» та підготовлена тематична бесіда «Як уберегтися від СНІДу».

Міжнародна організація праці оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці.

Детальніше...

Щороку в Україні, за офіційними статистичними даними, реєструється від 3 до 5 мільйонів випадків захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні захворювання (ГРВЗ). Цьогорічного грипозного буму слід очікувати вже з кінця січня.

Пропонуємо вам ознайомитись з  методами попередження та лікування грипу й ГРВЗ із дещо нетрадиційної (насправді — традиційної!) точки зору. Йдеться про природні ліки.

Інформація  завідувача кафедри фармакології та клінічної фармакології Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця, член-кореспондента НАН і НАМН України, професора Івана ЧЕКМАНА.

Детальніше...

В межах Декади акушерсько - хірургічних дисциплін 09 грудня в Маріупольському медичному коледжі відбулося засідання «круглого столу» за темою «Актуальні питання сучасної онкології». Студент групи 21 МС Антипенко Влад підготував відеопрезентацію про методи  обстеження онкохворих.

Детальніше...

За результатами медичного стажування «Менеджмент охорони здоров’я"  згідно програми IIASC, яке відбулося з 27 по 31.10.2019р. у м. Варшава, провели звітування з елементами відеопрезентації заступник директора з навчальної роботи Узун О.В., викладач з курсу «Основи медсестринства» Стельникович Н.С., студентка групи 30 МС Беліцька Катерина.

Детальніше...

Вітаємо команду юнаків Маріупольського медичного коледжу, які посіли третє місце у Регіональних змаганнях "Козацькі розваги". Свої зусилля, волю до перемоги, наснагу та енергію доклали Воловик Артем, Шаталов Богдан, Старушко Ярослав, Демченко Михайло, Козлов Павло, Комар Сергій. Дякуємо викладачу фізичного виховання Кобзеву Д.В. за підготовку та підтримку команди.

Детальніше...

Золотим осіннім днем студенти першого курсу свій творчий Дебют присвятили викладачам і працівникам Маріупольського медичного коледжу.

До професійного свята - Дня працівників освіти студенти подарували барвистий букет емоцій: танці, флешмоб, пісні під супровід фортепіано та гитари, естрадні мініатюри.

Детальніше...

  • 1
  • 2

КОНТАКТЫ

87515,  Донецька обл.,
м. Маріуполь, вул. Митрополитська, б. 42

Телефони:
(0629) 34-33-84 - В.о. директора
(0629) 34-86-11 - Заступник директора з навчальної роботи
(0629) 34-62-29 - Завхоз
(0629) 34-34-49 - Бухгалтерія
(0629) 34-33-84, 34-86-11 - Приймальна комісія

E-mail Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Комунальний заклад «Маріупольський медичний фаховий коледж»
Copyright © 2020. При копировании материалов с сайта ссылка строго обязательна.