Вітаємо викладача Колду Тетяну Сергіївну із зайнятим ІІІ місцем в регіональному конкурсі «Краща методична розробка навчального заняття спеціальної дисципліни» серед викладачів ВНЗ 1-2 рівня акредитації Маріупольського регіону.

Сьогодні, 30 січня 2020 року,  в Маріупольському медичному коледжі  в рамках проведення тижня циклової комісії професійної та практичної підготовки  педіатрично-терапевтичних дисциплін, проведено відкрите лекційне заняття з теми: «Медсестринський  процес при захворюваннях на анемії». Навчально-методичний матеріал наданий з двох номінацій: досвід впровадження інноваційних технологій навчання; досвід роботи циклової комісії. Викладачі коледжу Гладченко О.І., Русаневич Л.М., Стельникович Н.С. продемонстрували груповий проект на тему «Сучасні технології вищої медичної освіти. Використання ігрових технологій (казка-вистава) при викладанні «Основ медсестринства», «Медсестринства у внутрішній медицині» і «Медсестринства в педіатрії».

Одним з інтерактивних методів вибрано рольову гру, котра імітує реальність і надає студентам можливість діяти «наче насправді». Розігрування конкретної життєвої ситуації за ролями допомагає студентам виробити власне ставлення до неї, набути досвід шляхом гри, сприяє розвитку навичок критичного мислення, вихованню здатності знаходити й розглядати альтернативні можливості дій, співчувати іншим. Тому доречно було для такої важливої теми як «Анемія» взяти цей інтерактивний метод.

З іншого боку, вибір цього методу обумовлений отриманням нових знань з методології проведення занять в медичних коледжах викладачами Гладченко О.І. і Русаневич Л.М. на курсах підвищення кваліфікації в м. Київ, а Стельникович Н.С. – в Польщі, м Варшава. Враховуючи, що тема «Анемії» включає знання з багатьох дисциплін (анатомії, фізіології, патологічної анатомії і фізіології, біології та ін.), а студенти вивчають цю тему окремо на педіатрії та внутрішній медицині, ми прагнули розробити інтегроване заняття. 

Мета навчальних ігор – сформувати у студентів уміння вже під час навчання у вищих навчальних закладах поєднувати теоретичні знання з практичною діяльністю.

Фрагменти ділової гри – у відеоматеріалах.

КОНТАКТЫ

87515,  Донецька обл.,
м. Маріуполь, вул. Митрополитська, б. 42

Телефони:
+38 (0629) 34 33 84 - В.о. директора
+38 (097) 428 97 96 - Приймальна комісія

E-mail Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Комунальний заклад «Маріупольський медичний фаховий коледж»
Copyright © 2020. При копировании материалов с сайта ссылка строго обязательна.