В Маріупольському медичному фаховому коледжі 05 липня 2021р. відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів 57 випускникам. В урочистостях взяв участь депутат міської ради, ректор Маріупольського державного університету Трофименко М.В., викладачі, рідні випускників. Супутниками святкового настрою були  Оркестр 12 бригади Національної гвардії України, військова частина 3057, центр бального танцю «Ланжедор».

Подробнее

Наш Маріуполь багатонаціональний. Серед сотень тисяч жителів, окрім українців тут проживають греки, росіяни, білоруси, євреї, поляки, німці, вірмени, грузини, азербайджанці, таджики та інші народи.

У кожного народу є свої традиції, обряди, ідеї, дух, вірування та, звичайно, мова.

Мова – явище давнє, її коріння сягають у доісторичні часи. І, як казав Панас Мирний: «Найбільше і найдорожче добро в кожного народу, - це його мова, бо вона не що інше, як жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування»

Нас всіх об’єднує любов до народних святкувань та смачної кухні. Тому ми об’єднали два свята  – громадське та народне - Міжнародний день рідної мови та Масляну.

Студенти всіх курсів провели невеличку екскурсію за традиціями та мовами мешканців нашого міста.

Пролунали вірші та пісні українською, новогрецькою, польською, білоруською, німецькою мовами.

Веселі народні розваги, ігри, зпалювання опудала Зими завершила святковий день у коледжі.

Особливий настрій та повагу до ужиткового ремесла надихала виставка мистецьких робіт вихованців міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Дякуємо за яскраву ярмарку Лук’янчик О.В., за святковість-Центру позашкільної роботи за місцем мешкання, студентам – організаторам та учасникам заходу, кураторам академічних груп.

Сьогодні,  05 липня 2019 року, у Маріупольському медичному коледжі відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам 2019 року. Незвичайне свято, в якому поєднані розставання і світлі надії, радість зустрічі з майбутнім.

В очах 48 випускників випромінює щастя, але десь в глибині душі все ж таки затаїлась тривога, бо попереду ще стільки випробувань.

Детальніше...

На нем студенты рассказали о своих достижениях.

Так, одна из них - Виктория Дубнянская. Она принимала участие в «Всеукраинском юношеском водном призе 2019», который проходил в рамках международного конкурса «Stockholm Junior Water Prize». Там студентка представила работу «Методы оживления воды Мариуполя».

Подробнее

КОНТАКТЫ

87515,  Донецька обл.,
м. Маріуполь, вул. Митрополитська, б. 42

Телефони:
(0629) 34-33-84 - В.о. директора
(0629) 34-86-11 - Заступник директора з навчальної роботи
(0629) 34-62-29 - Завхоз
(0629) 34-34-49 - Бухгалтерія
(0629) 34-33-84, 34-86-11 - Приймальна комісія

E-mail Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Комунальний заклад «Маріупольський медичний фаховий коледж»
Copyright © 2020. При копировании материалов с сайта ссылка строго обязательна.