Наші знаменитості

Студенти нашого коледжу взяли участь у Міжнародній науковій інтернет-конференції «Наука і освіта в сучасному світі», організований  Міжнародним інноваційним центром «Perspektiva-plus» (м. Тепліце, Чехія) з 01.09 по 30.09.2021 року.

Дипломи ІІ ступеня отримали:

Кучер Данило та Кривко Юліана, студенти ІІІ курсу, за доповідь «Ендопротезування як ефективний метод лікування пошкоджень та захворювань опорно-рухового апарату», секція №2 біологічні науки, номінація-фізіологічна.   (науковий керівник: Аргунова Л.В.)

Дипломи ІІІ ступеня отримали:

Терендій Дарина та Ткаченко Вікторія,  студентки ІІ курсу за доповідь «Трансплантологія – минуле, сучасне та майбутне», секція №2 біологічні науки, номінація-фізіологічна.  (науковий керівник: Круглова В.В.)

Доповіді опубліковані в Міжнародному збірнику “Culture, education, Literature” 26 (Czech Republic, Canada).

Вітаємо наших студентів с перемогою!

Підведені підсумки Міжнародного конкурсу творчих робіт та навчально-методичних розробок педагогів «Педагогічний проєкт», який проводився з 01 по 30 вересня 2021 року Міжнародним інноваційним центром «Perspektiva-plus» (м. Тепліце, Чехія).

Лемешенко Наталя Вікторівна, викладач курсу «Українська мова за професійним спрямуванням» посіла І місце в номінації «Нестандартні форми та методи роботи» за творчу роботу «Україна-наша держава».

Аргунова Лідія Василівна, викладач курсу «Медсестринство в хірургії» посіла І місце  в номінації «Патріотичне виховання» за виховну годину «Державна розбудова Маріуполя».

Вітаємо наших колег!

Про призначення стипендій обдарованим дітям
Детальніше ...

КОНТАКТЫ

87515,  Донецька обл.,
м. Маріуполь, вул. Митрополитська, б. 42

Телефони:
+38 (0629) 34 33 84 - В.о. директора
+38 (097) 428 97 96 - Приймальна комісія

E-mail Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Комунальний заклад «Маріупольський медичний фаховий коледж»
Copyright © 2020. При копировании материалов с сайта ссылка строго обязательна.