Студенти і викладачі Маріупольського медичного фахового коледжу підготували навчальний соціальний відеофільм до Всесвітнього Дня  боротьби зі СНІДом.

Вітаємо викладачку навчального курсу "Українська мова за професійним спрямуванням" шановну Лемешенко Наталю Вікторівну за зайняте 1 місце у Міжнародному конкурсі творчих робіт та навчально-методичних розробок педагогів "Педагогічний проєкт"! Бажаємо подальших педагогічних творчих успіхів та перемог!

Актуальними чинниками передачі кишкових інфекцій є неякісно промиті овочі, зелень, фрукти, ягоди й молочна продукція, що купується населенням на ринках, у т.ч. стихійних, у приватних осіб, зберігається без належних температурних умов та вживається без необхідної термічної обробки. При сальмонельозі провідними факторами передачі є сирі або недостатньо термічно оброблені яйця, м’ясо птиці, приготоване з порушенням гігієнічних вимог.

Детальніше...

Хто залишається в місті також можуть пережити спеку з мінімальними втратами для здоров'я. Для цього потрібно дотримуватися низки нескладних правил, більшість з яких можна узагальнити одним словосполученням - "здоровий спосіб життя".

Детальніше...

17.03.2021р. в Маріупольському медичному фаховому коледжі відбулася студентська конференція «Vesalius», яка проводилась у двох режимах: офлайн  та онлайн .

Загальноколеджний захід проводився з метою підтримки обдарованої й талановитої молоді, стимулювання розвитку її наукового і творчого потенціалу та відзначення кращих студентів закладу, підвищення рівня професійної підготовки студентів; створення умов для самореалізації особистості та формування організаторських навичок, лідерських якостей, відповідальності за результати своєї праці.

Детальніше...

Всесві́тній день боротьби́ зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я у світі з ВІЛ-інфекцією живе близько 37 мільйонів людей, серед яких 19,5 мільйонів отримують антивірусне лікування.

Україна залишається регіоном з високим рівнем поширення ВІЛ.  За даними Об’єднаної програми Організації Об’єднаних Націй із ВІЛ/СНІД, близько 244 тисячі українців мають ВІЛ, з них близько 100 тисяч не знають про свою хворобу.

Найчастіше  – у понад 70% випадків – ВІЛ в Україні передається статевим шляхом. Враховуючи цей факт, фахівці рекомендують використовувати презервативи, утримуватись від сексуальних контактів з незнайомими партнерами, а маючи постійного партнера, зберігати вірність.

Вірусом імунодефіциту можна заразитись через кров, тому дуже важливо, щоб для ін’єкцій використовувались лише одноразові стерильні шприци і голки, а інструменти для пірсингу, татуювань, манікюру тощо – стерилізувались.

ВІЛ також передається від матері до дитини під час вагітності, пологів та грудного вигодовування. В цьому випадку лікарі проводять антивірусне лікування матері під час вагітності та пологів, призначають кесарів розтин та рекомендують штучне вигодовування.

ВІЛ та СНІД- це одна з самих глобальних проблем людства, тому цій темі присвячуються конференції та демонстрації щодо СНІДу та його профілактики. Не варто забувати, що ця хвороба смертельна. Але вчені вже знайшли спосіб як затримати цю хворобу.

В бібліотеці коледжу оформлена книжкова виставка «СНІД - рана людства» та підготовлена тематична бесіда «Як уберегтися від СНІДу».

Міжнародна організація праці оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці.

Детальніше...

Щороку в Україні, за офіційними статистичними даними, реєструється від 3 до 5 мільйонів випадків захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні захворювання (ГРВЗ). Цьогорічного грипозного буму слід очікувати вже з кінця січня.

Пропонуємо вам ознайомитись з  методами попередження та лікування грипу й ГРВЗ із дещо нетрадиційної (насправді — традиційної!) точки зору. Йдеться про природні ліки.

Інформація  завідувача кафедри фармакології та клінічної фармакології Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця, член-кореспондента НАН і НАМН України, професора Івана ЧЕКМАНА.

Детальніше...

  • 1
  • 2

КОНТАКТЫ

87515,  Донецька обл.,
м. Маріуполь, вул. Митрополитська, б. 42

Телефони:
+38 (0629) 34 33 84 - В.о. директора
+38 (097) 428 97 96 - Приймальна комісія

E-mail Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Комунальний заклад «Маріупольський медичний фаховий коледж»
Copyright © 2020. При копировании материалов с сайта ссылка строго обязательна.